eGjeta.com është dyqan online ku ju mund të bleni Goma, Vajra, Aksesorë dhe pjesë për veturën tuaj, Paisje teknologjike, Laptop, Kompjuter, Smartphone, Kozmetikë, Paisje Sportive, Paisje Shtëpiake, si dhe shumë produkte tjera. Ne ofrojmë mundësi të lehta të pagesës përmes bankës ose pagesa me para në dorë, si dhe transport të sigurtë për 48 orë brenda territorit të Republikës së Kosovës.
880.00 € 978.50 €

Ngjyra

E zeze kozmike

System

iOS 14.1, upgradable to iOS 14.2

RAM

4GB

CPU

Hexa-core (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm)

Chipset

Apple A14 Bionic (5 nm)

DISPLAY

6.1 inches, 90.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio)
1170 x 2532 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density)


625 nits. Brightness

Camera

12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/3.6"
12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6"

GPU


Apple GPU (4-core graphics)

Storage

64GB

Network

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

Battery

Li-Ion 2815 mAh, non-removable (10.78 Wh)

Garancioni

Ky produkt ka garancion 1 vit

Brand Apple

Mundësitë e pagesave:

Apliko

Sasia: